Kdo jsme

Jsme součástí ryze české investiční společnosti, která rozvíjí středně velké podniky, rezidenční oblasti a výnosové nemovitosti na českém i slovenském trhu. Už od roku 2011 nasazujeme svými projekty vysokou laťku realitnímu sektoru – vytváříme místa k životu, prostory pro kreativní práci i bydlení na dosah přírody.

Nezalekneme se žádné výzvy. Máme bohaté zkušenosti s přípravou a řízením nejrůznějších projektů od bytových a kancelářských budov až po sportovní areály či letiště. Na tyto stavby jsme patřičně hrdí, a to i proto, že jde o naše vlastní projekty.

Jsme pyšní na naše výsledky a renomé. Pečlivou a odborně vedenou prací se nám podařilo vybudovat pověst důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Zavazujeme se přistupovat ke všem činnostem, klientům i partnerům s nejvyšší zodpovědností.

Kdo jsme?

Výjimečná péče, se kterou můžete počítat i v budoucnu

Zodpovědný developer s dlouholetými zkušenostmi

Stavíme s ohledem na život, prostor i přírodu

Nadčasové projekty, kde můžete šťastně žít

11 let na trhu

10 významných ocenění

2 500 bytů v přípravě

Více než 1 200 zrealizovaných bytových i nebytových jednotek

CHCEME BÝT SOUČÁSTÍ VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Nasloucháme a snažíme se plnit potřeby budoucích obyvatel pro spokojený život. Ctíme praktičnost a udržitelnost projektu, snažíme se, aby naše nemovitosti byly nadčasové a sloužily dnešním i příštím generacím. Nechceme stavět jen budovy, chceme budovat domovy a utvářet životní styl. Způsob bydlení je pro nás vyjádření osobnosti každého člověka a jeho umění žít.

A u toho chceme být.

MIMOŘÁDNÉ LOKALITY PŘÍRODĚ NA DOSAH

Naším cílem je přispívat k rozvoji lokality a měnit ji včetně jejího nejbližšího okolí k lepšímu. Nad každou vizí se zamýšlíme se skvělými architekty, odborníky na krajinu a mnoha dalšími kreativními experty. Pro naše projekty vybíráme místa, kde dokážeme splynout s přírodou. Účelně propojujeme staré s novým a snažíme se vytvořit unikátní ekosystém pro spokojený život.

OD SKICI PO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Už od prvních čar v plánech domýšlíme každý detail našich nemovitostí. Samozřejmostí je kontrola a dohled, aby vše zapadalo do naší filozofie. Stavíme pro lidi, kteří se chtějí podílet na životě ve svém okolí, rozvíjet jej a zkrášlovat. Pozitivní ohlasy od klientů a jejich důvěru potvrzují i četná ocenění Natland Real Estate jako vítěze prestižního Realitního projektu roku.