Čakovický park

Praha 9 – Čakovice

Dokončeno 2019

Více než 800 bytů

V severní části Prahy najdete bezesporu jeden z největších pražských developerských projektů svého druhu. Obyvatelé zde totiž bydlí přímo v parku. Projekt 13 menších bytových domů, ve kterých najdete více než 800 bytů, je koncipován tak, aby přirozeně navazoval na park, který ho obklopuje. Jednotlivé budovy jsou oddělené zelenými klidovými zónami, které často doplňují dětská hřiště a sportoviště.

Sedmikráska

Praha 9 – Čakovice

Dokončeno 2021

24 bytů

Čakovice byly historicky vždy symbolem přírody a zdravého životního stylu, v průběhu poslední dekády se o nich stále častěji hovoří jako o ideálním místě k bydlení. Proto zde vyrostl také projekt Sedmikráska. Vznikl jako pomyslná tečka za mimořádně úspěšným Čakovickým parkem a bezproblémově se napojil na zavedenou infrastrukturu předchozího projektu.

Lipenecký park

Praha 5 – Lipence

Dokončeno 2021

19 rodinných domů a 43 bytů

Projekt, který se ukrývá na poklidném jihu Prahy protkaném lenivou Berounkou a cyklostezkami, se vyznačuje velkým respektem k místu a lidem v jeho okolí. S citem přistupuje k přírodě a sousedství, které prochází revitalizací s parkovými i dendrologickými úpravami.